Kış Bahçesi Sistemleri

Mekanlara bitişik veya konutun bahçesine dizayn edilen kaliteli ısı camlarla çevrili bir mevsimi gerektiği gibi yaşayabilme ortamıdır. Sıcak ortamda çayınızı yudumlarken, kar yağışını seyretmeye engel olmayan cam sistemi sayesinde konfor artırır.

Kış bahçesi çatısı, özel mukavemetli temperli ısı camlar ile hareketli açılabilen cam tavan olabileceği gibi, özel imalat kalın lamine cam ile sabit tavan da yapılabilir.

Yan camları, motorlu giyotin ( Aşağı-yukarı)sistemi, katlanır cam sistemi ve yana sürme sistemi gibi bir çok modeli bulunmaktadır.

Avrupa ve dünyada senelerdir kullanılan mekanların cam sistemiyle kapatılarak yaşama alanı oluşturmaktır. Fakat ülkemizde bu sistemin yalnızca son yıllarda yaygınlaşmıştır.

Dış mekanda uygulanan bu sistem sayesinde dış mekanın bütün olumlu özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Dış mekanın sadece olumlu özelliklerinden yararlanmak amacıyla üretilmiş bu sistemler, zorlu hava koşullarını size yansıtmaz. Böylece konforunuz ve keyfiniz her zaman korunur. Bu sistemleri isterseniz evinizin bahçesinde, isterseniz de ticari mekanınızda uygulayabilirsiniz.

Kış bahçesi sayesinde kişisel bahçenize ya da ticari işletmenize yeni bir hava katmak, bu hava ile birlikte her mevsimin ayrı ayrı tadını çıkartmak ister misiniz? Kış bahçesi ismi verilen bu yapılar, size bu olanağı sonuna kadar sunuyor. Her türlü bahçeye ve mekana kolaylıkla uyum sağlayan ve mekanlar için özel dizayn edilip uygulanabilen bu yapılar, mekanlarınızın çehresini değiştirmeye aday…